نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: میشه راهنماییم کنید ؟؟؟

1. shemsh آواتار ها
    shemsh
    کاربر انجمن
    Dec 2014
    20
    69
    تشکر شده 55 بار در 19 ارسال

میشه راهنماییم کنید ؟؟؟

سلام عرض میکنم خدمت تمامی اعضاء سایت و خسته نباشید که واقعا اطلاعات خودتون و قرار میدید تو سایت که ما استفاده کنیم .

ببخشید پست و حذف میکنم و تو قسط مربوطه قرار میدم .حیف که آدم پستی میزاره نمیتونه حذفش کنه این یه نقطه ضعفه واسه سایت به این خوبی
    ویرایش توسط shemsh : 05-02-2015 در ساعت 04:10 PM
    #1 ارسال شده در تاريخ 05-02-2015 در ساعت 04:04 PM

2. Anet آواتار ها
    Anet
    مدیر کل سایت
    Dec 2014
    تهران
    2,805
    16,145
    تشکر شده 9,562 بار در 3,053 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shemsh نمایش پست ها
    سلام عرض میکنم خدمت تمامی اعضاء سایت و خسته نباشید که واقعا اطلاعات خودتون و قرار میدید تو سایت که ما استفاده کنیم .

ببخشید پست و حذف میکنم و تو قسط مربوطه قرار میدم .حیف که آدم پستی میزاره نمیتونه حذفش کنه این یه نقطه ضعفه واسه سایت به این خوبی
    سلام،خوشحالم كه تونستيد از اطلاعات دوستان استفاده كنيد،اميدوارم ما هم بتونيم از تجربيات و اطلاعات ارزشمند شما در انجمن استفاده كنيم.

معذرت ميخوام متوجه قسمت اول مطلب نشدم كه چي رو بايد حذف و در قسمت مربوطه بزاريم؟در مورد بخش دوم مطلبتون؛متاسفانه اين امكان رو نميتونيم در اختيار كاربران قرار بديم،در صورت اضافه كردن اين دسترسي هر روز ممكنه چندين پست زده بشه و حذف بشه،كه اين كار باعث به هم ريختن اوضاع انجمن ميشه،هر جا كه كاربري احساس كرد پست اشتباه زده كه نياز به حذف كردن يا جابه جايي داره ميتونه به من يا يكي از مديران اطلاع بده كه كار حذف يا جا به جايي رو با كمال ميل انجام بديم.

مديران انجمن و من تمام وقت در انجمن هستيم و پاسخگوي سؤالات كاربران خوب و هميشه همراه مه سفر ميباشيم.
    قابل توجه تمام كاربران،كارشناسان و مديران انجمن مه سفر،درج هر گونه خبر بدون منبع (لينك مستقيم) در انجمن ممنوع ميباشد،خبرهاي بدون منبع از انجمن حذف خواهد شد.

#2 ارسال شده در تاريخ 05-02-2015 در ساعت 07:02 PM

3. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Anet از ایشان تشکر کرده اند:

*MOHSEN* (05-03-2015),A.GH (05-02-2015),dana (05-02-2015),hasan (05-02-2015),khatere (05-03-2015),Negar (05-03-2015),مانی (05-02-2015),نیما (05-04-2015)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.