نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: پارک آبی کیش

1. negar75 آواتار ها
    negar75
    کاربر انجمن
    Mar 2017
    1
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال

Post پارک آبی کیش

تم پارک آبی اوشن کیش، یکی از بهترین تفریحات آبی جزیره کیش می باشد. این پارک متشکل از پارک آبی، رستوران و مرکز خرید می باشد. پارک آبی اوشن در قسمت جنوبی جزیره کیش قرار گرفته است و متناسب با استاندارد ترین وسایل های روز دنیا طراحی و ساخته شده است. تم پارک اوشن نخستین پارک آبی روباز ایران می باشد.طراحی و ساخت این پارک آبی روباز به گونه ای انجام شده است که بانوان نیز قابلیت استفاده از این پارک را دارند. این پارک در بخش پرواز ممنوعه کیش قرار گرفته است و طراحی آن به گونه ای انجام شده است که امکان دید داخل پارک اصلا وجود ندارد. این پارک آبی جز ۱۰ پارک آبی برتر جهان است و در کنار پارک های آبی بزرگی چون پارک آبی دبی قرار گرفته است. کلیه وسایل این پارک از اروپای غربی تهیه شده است.در اطراف این پارک فضای سبز بسیار زیبایی وجود دارد که در بخش جنوبی کشور ایران بی سابقه است.تم پارك آبي اوشن قابلیت پزیرش روزانه بیش از ۳۳۰۰ نفر را دارد و دارای ۱۴۴ راه آبی که برگرفته از داستان اصیل ایرانی است قرار گرفته است.نکات مهم رفتن به پارک آبی اوشن
    • برای پارک آبی لباس مناسب لازم و ضروری می باشد. استفاده از لباس.های عمومی، شلوارک.های جین، لباس.های گشاد یا با تکه.های بلند و آویزان، لباس.های شفاف و بدن نما و لباس.های دارای تکه.های فلزی که امکان خراشیدن سطح بازی.ها را دارند، ممنوع می باشد. مدیریت، حق تعیین مناسب بودن لباس را برای خود محفوظ می داند.
    • برای استفاده از بعضی از بازی ها قدتون می بایست بلند تر از ۱٫۲ متر باشد.
    • مراقب کودکان خود باشید و قبل از جدا شدن، مکانی را برای دیدار مجدد تائین نمایید.
    • کودکان زیر ۱۲ سال باید با افراد بالای ۱۸ سال بلیط تهیه نمایند.
    • ورود افرادی که مشروبات ..... و مواد مخدر یا روان.گردان مصرف کرده اند به پارک ممنوع می باشد این افراد اجازه ورود به پارک را ندارند.
    • پارک دارای صندوق امانات است.
    • برای برخی از بازی ها استفاده از لنز و یا عینک ممنوع است.
    • افرادی که قوانین پارک را نقض می کنند از پارک اخراج می شوند.
    • هر گونه عکس برداری ممنوع است و مدیریت پارک می تواند وسایل تصویر برداری را ضبط کند.
    • استفاده از انواع بازیها و سرگرمیها باید تحت قوانین و توصیه های درج شده در تابلوهای محیطی انجام شود. شما بهترین شخص برای سنجش خود هستید. قبل از سوار شدن، بازی.ها را ارزیابی کنید و توانایی خود را بسنجید. با مسئولیت خود از بازی.ها استفاده می.کنيد.
    ویرایش توسط Anet : 03-06-2017 در ساعت 10:28 AM دلیل: حذف لينك تبليغاتي
    #1 ارسال شده در تاريخ 03-04-2017 در ساعت 08:31 PM

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negar75 از ایشان تشکر کرده اند:

khatere (03-05-2017),Milad (03-05-2017)

3. مامان لیلا آواتار ها
    مامان لیلا
    کاربر انجمن
    Jul 2015
    383
    287
    تشکر شده 1,451 بار در 376 ارسال
    سلام دوستان
    سال نو مبارک
    من هفته اول نوروز۹۶ به مدت هشت روز رفتم کیش
    با دخترم یه روز رو تو پارک آبی سپری کردیم
    فضای پارک خیلی شیک و خوب بود
    تعداد بازی ها حدود۱۵ راید هست
    قیمت بلیط ۱۳۰تومنه ولی تو نوروز به ۹۵تومن کاهش داده شد...بعد از نوروز برمیگرده به همون قیمت ۱۳۰تومن
    بلیط رو از کانترهای گردشگری بخرید بهتون ترانسفر رفت رایگان تعلق میگیره
    برای برگشت هم ون ها بصورت رایگان شمارو تا مرکز شهر میارن....معمولا جلوی پردیس پیاده میکنن...
    من قبل از رفتن از ادمین اینستای پارک آبی پرسیدم که میشه مثل دلی با تاپ و شلوارک رفت گفت اره مشکلی نیست
    ولی وقتی رفتم اونجا گفتن نمیشه برید تو
    رفتم از فروشگاه پارک مایو بخرم که دیدم حدود پنج شش تا مایو بی کیفیت بیشتر نداشتن ازینا که وقتی میپوشی کش میاد و بدن نما میشه!یدونه باکیفیت دیدم که هم جنس و هم شکل. مایو دخترم بود ولی قیمت ۲۹۰هزار تومن بود....در صورتی که من مایو دخترمو ۷۰تومن خریده بودم
    خلاصه یدونه ازین بی کیفیتا برداشتم رفتم تو پارک
    بعد از نیم ساعت دیدم همه دارن با تاپ و شلوارک میان تو
    رفتم اعتراض کردم و گفتن مشکلی نیست شما هم بپوش😐 .شلوارکمو روی مایو پوشیدم و رفتم سمت بازیا.ولی دیگه حالمو گرفته بودن با اخلاق بدشون و عدم هماهنگی که بین پرسنل بخش ورودی بود.
    همه خانمایی که تو بودن مایوشون تیکه های فلزی داشت که اونجا بهشون چسب پارچه ای میدادن تا بزنن روی تیکه فلزی....پس اگه مایو گرون دارین میتونید ببرید و چسب بزنید
    روزی که ما رفتیم هوا خیلی خوب بود ولی عصرش باد شد و آب سرسره ها هم سرررد بود...وقتی به نجات غریقا گفتم چرا سرده گفتن همیشه همینجوره ما هم اذیتیم ازین وضع
    اینم بگم که موقعی که من رفتم تازه یک هفته از افتتاح تایم خانما گذشته بود شاید این عدم هماهنگی طبیعی باشه کمی
    ولی انصافا اخلاق کارکنان داخل پارک واااقعا عالی بود
    در مورد غذا بگم که ساندویچ و پیتزا و مرغ کی اف سی داشتن فقط
    پیتزاها یک نفره بودن ولی سایز مینی پیتزا..قیمت هر پیتزا بین ۲۷تومن تا ۳۰تومن بود
    انواع شیک خوشمزه و کیک های متفاوت تو کافی شاپش داشت که قیمتش معقول بود
    میوه اماده بسته ای هم داشت که ترکیب ۴ ۵ میوه بود که قیمتش ۲۰تومن بود
    راستی وقتی از پارک خارج میشین برید سمت راست
    اونجا یه فضای باز هست که ون های رایگان برای برگشت اونجا ایستادن
    ولی ضد افتاب فراموش نشه
    کــــــــامِ دلــت کـــــام دلــــم
    جـــــایِ دلـــت بــــــام دلــــم

#2 ارسال شده در تاريخ 03-31-2017 در ساعت 01:14 PM

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مامان لیلا از ایشان تشکر کرده اند:

afsoon (12-03-2018),alizali (04-01-2017),Anet (03-31-2017),hh26 (10-08-2017),khatere (04-01-2017),mercedes62 (03-31-2017)

5. hh26 آواتار ها
    hh26
    کاربر انجمن
    Jun 2017
    32
    29
    تشکر شده 63 بار در 29 ارسال
    قیمت بلیط نصف روز حدود 110 تومن هست. هنوز همه قسمتهاش راه نیافتاده . جکوزی اش سرد بود. دریاچه سونامی اش هم آشغال توش بود و هم مثل خارح که هر جند یکیار موح شدید ایجاد میشه نبود و موج خیلی ملایم داشت. کلا 4 نوع سرسره داشت که برا رسیدن و استفاده کلی پله را باید پیاده میرفتی که حسابی خسته کننده بود. موقع ورود بهم گفتن روی شارط مجی ام یه پیتزا رایگان دارم که وقتی رفتم به پیتزا فروشی گفت شارژ ات خالیه . کلا خیلی برام جالب نبود.
    #3 ارسال شده در تاريخ 01-03-2019 در ساعت 12:50 AM

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hh26 از ایشان تشکر کرده اند:

Anet (01-05-2019),banozk (01-15-2019),mercedes62 (01-04-2019)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 7

کلمات کلیدی این موضوع